+420 739 365 364 Vala.Roman@seznam.cz

LUXUSNÍ RODINNÝ DŮM

 

Nabízíme prodej luxusního a moderního domu 3+kk s garáží v Loučné pod Klínovcem v samém srdci Krušných hor. Bude se jednat o novostavbu v uzavřeném a privátním resortu Ski village Klínovec v Krušných horách v těsné blízkosti se střediskem Nový Klínovec a Oberwiesenthal v SRN. Dům je zděný a dvoupodlažní s přímým výhledem na klínovecké sjezdovky a údolí sousedního Oberwiesenthal.

V 1. NP se nachází garáž se vstupem do domu, šatna, technická místnost, hlavní koupelna s vanou i sprchovým koutem a dva samostatné pokoje o ploše 15 m², odkud se vchází na prostornou terasu, která má dispozici 21 m². V přízemí je obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem o celkové ploše 59,5 m², na který navazuje wellness místnost s možností umístění sauny a vířivky, sprchovým koutem a toaletou. Z obývacího pokoje je pak výstup na terasu s plochou 25 m². Z obývacího pokoje a ložnic je nádherný výhled na horské panorama. Dům je nízkoenergetický a je vytápěn moderními infrapanely.

Orientace domu je J, JV, SZ, Z. Tento rezidenční projekt je zaměřen na soukromí, komfort a nabízí panoramatické výhledy na ski areál Nový Klínovec, kde jsou čtyři sedačkové lanovky, 7 lyžařských vleků, snowpark, 50 km běžeckých tratí a nádherná panenská příroda, Fichtelberg. Díky své poloze nabízí bydlení v tomto projektu komfortní využití veškerých zimních i letních aktivit, které jsou ve velmi dobré kvalitě nabízeny jak ve ski areálech na české, tak i německé straně Krušných hor. Vhodné nejen jako rodinný dům, ale i jako investice. Vzhledem k fázi stavby, která bude dokončena na podzim 2018, lze ještě si vybírat ze třech úrovní vnitřních materiálů a zařizovacích předmětů.

Cenu rodinného domu Vám rádi sdělíme na požádání (po složení zálohy bude dům postaven)

 

Neváhejte a rezervujte si své vysněné bydlení…

+420 739 365 364

Vala.Roman@seznam.cz